Ana Sayfa  | Sıkça Sorulan Sorular  | Müşteri Hizmetleri  | Hakkımızda  | Ulaşım / ErişimÜrün Arama
Aranacak kelimeler:

Departman:

Marka:
Departmanlar
Offroad Ekipmanları
Offroad Aydınlatma
Offroad Snorkel
Offroad Dodik Çeşitleri
Navara Black Edition
Offroad Moon Visor / Kep
Offroad Jant Spacer - Flans
Offroad Yükseltme Setleri
Offroad Havalı Kilitler
Offroad Vinç ve Krikolar
Vinç Yedek Parça ve Aksesuar
Suzuki Jimny İçin
Jant Bilezikleri
Offroad Telsiz Anten
Çıkma-2.el parçalar
PowerBall
Bilgisayar
Elektronik
Ip Kameralar
Kamera Aksesuarları
Köpüklü Oto Yıkama
Yazılabilir CD ve DVD Medyalar
Kutulu DVD Medyalar

Anket
Şu an aktif anket yok.

En çok gezilenler
Tranwo GigaAir 2828 Kablosuz Ses ve Görüntü Aktarıcı
Expel Home-B 50m2 Ultrasonik Haşere Savar
Ducki Gece Görüşlü Kablosuz Pan-Tilt IP Kamera MIPC2
Ducki Köpüklü veya Fırçalı Oto Yıkama için Şampuan 1Lt
Sandisk PCMCIA-CF Adaptör
Ducki 7x24 Kayıtlı Gece Görüşlü Wifi İç+Dış Mekan IP Kamera
Metalik Powerball Tamir Takımı
IP Kameralar için Pasif POE Kablosu
Sabit Antenli Modemler için, Anten Kablosu
Ducki CCD H264 İç+Dış Mekan Pan-Tilt 30x Zoom IP Kamera


Sıkça Sorulan Sorular


Yanıtını bulamadığınız sorularınız için, Müşteri Hizmetleri veya Ulaşım/Erişim bölümümüzdeki bilgiler doğrultusunda bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz.

Sorular ve Cevaplar

Mağazamız güvenli mi?
Satın Al Linkini tıkladığınızda ne olacak?
Üyelik gerekli midir?
Siparişinizi nasıl takip edebilirsiniz?
Satın alacağınız ürün, size ne kadar sürede ve nasıl teslim edilecek?
Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmelisiniz?
Sanal Mağazada, yani internet ortamında kart bilgilerinizin güvenliğini kim nasıl garanti ediyor?
Online siparişte hangi banka kredi kartlarını kullanabilirsiniz?
Taksit uygulamamız var mı?
Online sipariş haricinde başka nasıl ürün satın alabilirsiniz?
Ürünlerle ilgili bir sorunuz olursa veya yardıma ihtiyacınız varsa...
Bize nasıl ulaşabilirsiniz?
Garanti Şartlarımız
Garanti ve Teknik Servis uygulamaları hakkında bilgiMağazamız güvenli mi?
Şu anda gezmekte olduğunuz vitrin-mağazamız kendi bünyesinde herhangi bir sipariş-satın alma işlemi gerçekleştirmemektedir. Vitrin-Mağaza oluşturmamızın en büyük sebebi, güvenlik riskini üzerimize almadan, bu işi profesyonellere bırakarak, ürün tanıtımı ve desteği ile ilgili bir alt yapı oluşturmaktır. Satın Al linkini tıkladığınızda, %100 güvenli olan N11.com sisteminde yer alan mağazamızın sipariş ekranına yönlendirilirsiniz. Bu aşamadan sonra tüm güvenlik ve sipariş işlemleri garanti bankasının altyapısını kurduğu garantialisveris üzerinden gerçekleşeceği için tamamiyle güvenlidir.

Satın Al Linkini tıkladığınızda ne olacak?
Satın Al linkini tıkladığınızda, yeni bir sayfa açılarak sizi N11.com sistemi üzerindeki sanal mağazamıza yönlendirecektir. Sipariş işlemlerini güvenli olarak bu sistem üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Garantialisveris mağazamızda bütün kredi kartları ve sanal kartlar geçerlidir. Kredi kartınızın bonus-world-axess-maximum kart olması veya MasterCard-VISA olması hiç farketmez.

Üyelik gerekli midir?
Vitrin-Mağazamızda herhangi bir üyeliğe ihtiyaç yoktur. Bazı ürünlerde, ürüne özel e-mailling list avantajı sunuyoruz, böylece ürünle ilgili yeni yazılım, yeni bir gelişme olduğunda mailing liste üye olan kullanıcılarımıza bilgilendirme maili ulaşacaktır. Bunun haricinde eğer online ürün sipariş edecekseniz, yönlendirildiğiniz garantialisveris mağazamızda üyelik oluşturmanız gerekmektedir.

Siparişinizi nasıl takip edebilirsiniz?
Satın Al linkini tıklayarak garantialisveris mağazamız üzerinde yeni bir sipariş oluşturup, satın aldığınız taktirde sistem size siparişinizle ilgili bilgi maili yollayacaktır. Dilerseniz üyelik bilgilerinizle sisteme giriş yapıp siparişinizin durumunu sorgulayabilirsiniz.

Satın alacağınız ürün, size ne kadar sürede ve nasıl teslim edilecek?
Garantialisveris mağazamız üzerinden oluşturduğunuz siparişteki tüm ürünler, vitrin-mağazamızdaki ürünlerden oluşuyorsa, ve sipariş saati ürünlerin kargoya yetişmesi için uygun ise sipariş ettiğiniz ürünler aynı gün kargoya verilecektir. Bulunduğunuz il ve ilçeye göre 1-3 iş günü içerisinde kargo firması tarafından size teslim edilecektir. Gönderilerimizi ağırlıklı olarak Surat Kargo ile yollamaktayız. Lütfen ürünleri teslim almadan önce, taşıma irsaliyesini imzalamadan önce, paketin sağlam olduğunu ve içeriğine zarar gelmediğine emin olunuz. Gerekirse kurye önünde açarak kontrol ediniz. Sizi huzursuz edecek en ufak bir hasar durumunda, kargoyu teslim almayınız ve zabıt tutturup bizi bilgilendiriniz. Tüm gönderilerimiz sigortalıdır.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmelisiniz?
Sipariş ettiğiniz ürünler size geldiğinde öncelikle paketin sağlam olduğunu ve içeriğine zarar gelmediğine emin olunuz. Gerekirse paketi kurye önünde açarak kontrol ediniz. Sizi huzursuz edecek en ufak bir hasar durumunda, paketi teslim almayınız ve zabıt tutturup bizi bilgilendiriniz. Tüm gönderilerimiz sigortalıdır.

Sanal Mağazada, yani internet ortamında kart bilgilerinizin güvenliğini kim nasıl garanti ediyor?
Sistem güvenliği, kart bilgilerinizin gizliliği tamamen N11.com sorumluluğunda ve güvencesi altındadır. Günümüzde pek çok kullanıcı tarafından ön yargı ile yaklaşılan "internetten siparişe güvenmiyorum, kredi kartı bilgilerimi vermek istemiyorum" düşüncesi aslında son derece geçersizdir. Tabiki sizi bu konuda zorlayamayız, fakat şu bilgiyi de vermeden geçmek doğru olmaz. Kredi kartı sisteminde, sanal pos uygulaması, yani internet üzerinden onaylanması, normal bir pos cihazı işlemine göre en az 2 kat daha güvenlidir. Bugun bir restorantta yemek yedikten sonra hesabı ödemek için kartınızı kasaya yolladığınızda, kart bilgilerinizin tamamını gören iki kişi vardır, birincisi garson, ikincisi kasa yetkilisi. Bu bilgileri not ederek veya mekanik kopyalama yoluyla kartınızın bir kopyasını çıkarmaları çok kısa sürer. Sanal pos sisteminde ise yani internet alışverişlerinde, eğer bilgisayarınızda virus yoksa, güvenliyse, kart bilgilerinizi sizden başka hiç kimse göremez. Ne mağaza yetkilisi görebilir, nede bir başkası. Sadece ve sadece siz bilirsiniz. Tüm sistem online işler, kimsenin müdahelesi olmadan sistem siparişi onaylar, ücreti karttan tahsil eder. Biz siparişi onaylayarak ürünleri hazırlarız.

Online siparişte hangi banka kredi kartlarını kullanabilirsiniz?
Bütün kredi kartları geçerlidir. Kartınızın MasterCard veya VISA olması, Axess, Maximum, World, Bonus, Shop&Miles olması hiç farketmez. Sanal kredi kartları da geçerlidir. Eğer güvenlik konusunda tatmin olmadıysanız, internet veya telefon bankacılığı sistemini kullanarak, anında sanal kart oluşturabilirsiniz ve bu kart ile sipariş verebilirsiniz.

Taksit uygulamamız var mı?
Çeşitli bankaların kartlarına, dönemsel olarak değişken taksit seçenekleri sunulmaktadır.

Online sipariş haricinde başka nasıl ürün satın alabilirsiniz?
İsterseniz siparişinizin ödemesini banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Bunun için Müşteri Hizmetleri bölümümüzdeki formu doldurarak, banka havalesi ile ödeme talebinizi ve satın almak istediğiniz ürünleri, ürün isimleri ve adetleriyle birlikte bize belirtmeniz yeterlidir. Form bize ulaştığında size yollayacağımız onay mesajımız Garanti Bankası hesap bilgilerimizi de içerecektir.

Ürünlerle ilgili bir sorunuz olursa veya yardıma ihtiyacınız varsa...
Ürünlerle ilgili bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız varsa, müşteri hizmetleri bölümümüzde bulunan formu doldurabilirsiniz veya Ulaşım / Erişim bölümündeki bilgilerden yararlanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bize nasıl ulaşabilirsiniz?
Ürünlerimizle ilgili yardım veya destek talebinizi, sorularınızı müşteri hizmetleri bölümümüzde bulunan formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz veya Ulaşım / Erişim bölümündeki bilgilerden yararlanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Şirketimizi ziyaret etmek isterseniz, gelmeden önce telefonla bilgi vermeniz zamanlama açısından iyi olur.

Garanti Şartlarımız
Sorumluluğunu üstlendiğimiz tüm ürünlerimiz garanti kapsamındadır. Garanti süresi en az 2 yıldır. Ürünlerin garanti şartları, ürünlerin kullanım kılavuzlarında belirtilmektedir.

Garanti ve Teknik Servis uygulamaları hakkında bilgi
Ürünlerimizde garanti süresi en az 2 yıldır. Ürünlerin garanti şartları, her ürünün kendi kullanım kılavuzlarında belirtilmektedir. Olası ürün arızalarında, bizimle irtibata geçerek çözüm talebinde bulunmanız yeterlidir, yazılım veya farklı bir uygulama ile çözüm sağlanamaması halinde, karşılıklı onaydan sonra ürününüzün değişimini sağlarız.

4S Makine Elektronik Bilgisayar Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
İçerenköy Mah. K. Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sok.
No:27 A1/B2  Ataşehir / İSTANBUL
Telefon: (535) 718 47 57 / (216) 313 96 95   Faks: (216) 364 08 24
E-Posta: satis@4smeb.com.tr